Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Ranking

 1. owner_2019

  owner_2019

  Usunięty


  • Punkty

   15

  • Postów

   4374


 2. Roberrt

  Roberrt

  Zasłużony


  • Punkty

   3

  • Postów

   1151


 3. SUPER TIMOR

  SUPER TIMOR

  Moderator


  • Punkty

   3

  • Postów

   1007


 4. Maroxx

  Maroxx

  Zasłużony


  • Punkty

   3

  • Postów

   285


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 24.11.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. Uprzejmie informuję, iż opiekunem oraz moderatorem działu: Pluginy, mody i dodatki został @SUPER TIMOR. Gratulujemy! ?
  8 punktów
 2. Uprzejmie informuję, iż opiekunem oraz moderatorem działu: Komunikatory został @Roberrt. Gratulujemy! ? Informuje również, iż rekrutacja trwa nadal. Nie zastanawiaj się i złóż podanie już dziś!
  5 punktów
 3. Witajcie, użytkownicy! 23 Listopada tego roku, powstało nowe forum o tematyce Counter-Strike. Obecnie forum prowadzę sam, a chcę stworzyć duży projekt, który będzie istniał długo. Poszukiwane osoby: - Technik Serwerów ( Osoba która zna się dobrze na serwerach Counter-Strike 1.6/GO.) - Moderator ( Osoba bardzo aktywna na forum, która będzie pilnowała porządku na forum.) - Redaktor (Osoba co zna dobrze polską ortografię oraz potrafi się rozpisać.) - Grafik ( Osoba która umie robić dobrej jakości grafiki i ma pojęcie do tego.) Co mogę zaoferować ? Stronę internetową. Płatny szablon. Miłą atmosferę. Dobre serwery gry. I wiele, wiele innych atrakcji! Czego oczekuje ? Szczerości. Aktywności. Więcej informacji udzielę w kontakcie! Kontakt GG: 69474497
  2 punkty
 4. miałem o jeden } za dużo przed "sourcebans"
  2 punkty
 5. Wrzucam wam średnią paczkę wykonaną przez @Maroxx, korzystajcie. Pluginy W paczce znajdują się już mapy, wystarczy ustawić komendę startową na np. am_banana arena 1vs1.rar
  1 punkt
 6. Cześć, wychodzę tu z kilkoma propozycjami: Hide content - zawartość posta jest niewidoczna dopóki nie zostawimy pozytywnej reputacji Shoutbox na głównej (od 100 postów możliwość pisania, dla mod+ możliwość moderowania zawartości na nim) Scalenie poddziałów działu Mody w kategorii PLUGINY, MODY I DODATKI do jednego działu Mody
  1 punkt
 7. 1 punkt
 8. @Bosz3K ogólnie dobrą praktyką jest ustawianie pożądanych wartości cvarów w pliku csgo/configs/server.cfg i w autoexec.cfg dopisać właśnie "exec server.cfg". W plikach gamemode_*.cfg na samym, szarym końcu również dopisujesz exec server.cfg, ponieważ w międzyczasie poszczególne cvary mogą zostać nadpisane.
  1 punkt
 9. Znalazłem coś takiego: https://github.com/ToxicRevolution/CSGORankMeWeb https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2533148 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2306795 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2526451 - Ten chyba widziałem https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2067976 Nie korzystałem z żadnego z nich, ale ten zaznaczony chyba skądś kojarzę
  1 punkt
 10. Powtarzam: problemem CS:GO nie jest monotonia gry tylko wkurwiające - za przeproszeniem! - aktualizacje, które są niepotrzebne i wprowadzają spory zamęt. Dopiero po roku, a czasem i dłużej, gdy skapną się, że coś jest nie halo to korygują te błędy, które tak naprawdę powstały na ich własne życzenie. Tak samo traktowanie społeczności na odczepne... Jak wprowadzali odświeżoną wersję de_dust2, to żadna koncepcja graczy nie została uwzględniona, a potem wielkie zdziwienie, że hejt, że problemy, że to się nie podoba, tamto jest źle itd. Ale żeby nie było, że tylko narzekam, to ten rok jest akurat bardzo pozytywny tylko co z tego, jeśli za późno...? CS nigdy się nie znudzi, a dobrym tego przykładem jest stara poczciwa 1.6. Problemem jak zwykle są aktualizacje i tak naprawdę ta gra byłaby bardziej żywotna, gdyby nie celowe uśmiercanie jej po aktualizacji z 14 lutego 2013. Pamiętam do dziś, co zrobili i jak wielkie uderzenie to było nie tylko w samą grę, ale i serwery społecznościowe, dzięki którym przecież ta gra żyje po dzień dzisiejszy.
  1 punkt
 11. @Maroxx - Dzięki za propozycje. Chcę uniknąć robienia tęczy z forum. Kolory grup nie grają tutaj żadnej roli i są niepotrzebne. Jest to forum wsparcia, nie sieć serwerów. Fakt jest już generator, lecz nie był odświeżony od trzech lat. Myślę nad generatorem i na pewno coś na dniach się pojawi. Po co? Również tyczy się to pierwszego punktu. Takie rzeczy tutaj nie mają żadnej roli. Forum ma być schludne, miłe dla oka, bez zbędnych dodatków. Macie na wyk po prostu z sieci serwerów. Tutaj tego nie będzie. Ukrycie treści tematu jest nawet dobrym pomysłem, za to mogę Cię pochwalić. Rozgryzę to. @Czekoladowy - Jest dział: Offtopic. W tym dziale może się dziać wszystko i nic. Śmiało możesz pisać. ?
  1 punkt
 12. Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.
  1 punkt
 13. Plugin powstał z myślą o rozgrywkach ligowych dla jednej z organizacji, z którymi współpracujemy. Wprowadza on na serwer dwie komendy - !tac i !tech, której gracze mogą używać, aby wywołać przerwę taktyczną, bądź techniczną. Czas przerwy technicznej - 5 minut. Czas przerwy taktycznej - 30 sekund. Wyświetlana jest również informacja na czacie kto wywołał przerwę, oraz ile czasu zostało. Ilość przerw taktycznych na drużynę - 4. Techniczna jest jedna. W przypadku błędów, niedociągnięć, próśb o edycję - proszę pisać. // może dopiszę do tego cvary na określenie czasu przerw, jak znajdę 5 minut ? tactech.sp
  1 punkt
 14. Nie widzę sensu użycia tego pluginu, przecież mamy mp_teamname_1 i 2.
  1 punkt
 15. Ja myślę, że teamspeak nie jest potrzebny. Tak jak mówiłem, każdy ma swój (najprawdopodobniej), a tłumaczenie komuś czegoś na TS != pisemnie, wiem z autopsji @MAGNET ? Niemniej nie jest to coś złego, jednak nie jest to potrzebne. Chatbox wystarczy, ew. discord ?
  1 punkt
 16. mp_match_end_changelevel "1" mp_match_end_restart "0"
  1 punkt
 17. Nie mogę edytować powyższej wypowiedzi, mi to się nawet podoba. TEAMSPEAK zrobił coś nowego w końcu. Super sprawa!
  0 punktów
 18. wydaję mi się że @Mesharsky ma jeden z lepszych
  0 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...