Jump to content
Zorix

Zestawienie Sklepów SMS pod CS:GO

Najlepszy Sklep SMS to  

35 members have voted

1. 1. Najlepszy Sklep SMS to

• Sklep-Sms by `Seek
    • Sklep Sms by `Robert
    • OnlineShop by `Sloenthran
    • SklepCS by `Adi

Recommended Posts

Witam.
W tym temacie będą znajdować się aktualne sklepy sms do cs:go umożliwiające zakupywanie usług przez graczy na stronie/serwerze

Sklep-Sms by `Seek

Cena: 12 zł za 30 dni

Sklep do prawidłowego działania wymaga hostingu WWW opartego o Apache2 z bazą MySql,
PHP w wersji 5.6 lub wyższej,
modułu cURL oraz wyłączonej opcji magic_quotes_gpc.

Cechy:
W pełni zautomatyzowany!
Możliwość zakupu usług zarówno poprzez stronę WWW jak i serwer gry.
Dostęp do 16 różnych API płatności.
(1shot1kill,BiznesHost,CashBill,CSSetti,GoSetti,HomePay,HostPlay,MicroSMS,MintsHost,ProfitSMS,Pukawka,SimPay,Zabijaka,CashBill,MicroSMS,TPay)
Sklep jest przystosowany do tworzenia obsługi nowych sewisów płatniczych.
Klient może zapłacić za usługi zarówno poprzez SMS PREMIUM jak i przy użyciu przelewu internetowego.
Na każdym serwerze płatność może być obsługiwana przez inny serwis płatniczy.
Nie korzysta ani z bazy amxbansa / sourcebansa, ani z plików na FTP serwera. Posiada własną bazę flag graczy.
Z jednej licencji może korzystać dowolna ilość serwerów, lecz tylko jedna strona WWW.
Możliwość stworzenia dowolnej, własnej usługi.
Możliwość stworzenia własnego motywu / wyglądu strony WWW.
Użytkownicy sklepu mają dostęp do:
Historii swoich płatności
Obecnie aktywnych usług
Edycji danych swoich usług
Rozbudowany panel administracyjny.
Możliwość dodawania kodów promocyjnych.
Każdą usługę można skonfigurować tak, aby tylko konkretne grupy użytkowników miały dostęp do jej zakupu.

Płatności: SMS, Przelew

Strona producenta: https://sklep-sms.pl/

Sklep Sms by `Robert

Cena: 4 zł za 30 dni

Sklep do prawidłowego działania wymaga PHP 7.1+, serwera WWW opartego o Apache2/Nginx (wymagana obsługa .htaccess), cURL, ionCube Loader.

Cechy: 

W 100% automatyczny
Rozbudowany panel administracyjny
Zaplecze online dla graczy
Rozbudowany system uprawnień, grup, administratorów
Dostęp do 11 różnych API płatności.
(Paybylink (RushPay),Przelewy24.pl,MicroSMS,GoSetti,FastPSC,Cashbill,GetPay,LiveServer,1Shot1Kill,Pukawka,PayPal)
Płatności SMS, PayPal, PaySafeCard - my nie pośredniczymy w płatnościach
System korzysta z bazy danych, nie zapisuje danych o usługach w plikach
Płatności odbywają się przez serwer gry oraz www
Nielimitowana liczba serwerów w jednej licencji (1 strona www)
Możliwość integracji przez API aby było można zakupić np. monety Dokumentacja techniczna
Support w czasie posiadania aktywnej licencji
Poradniki wideo o zarządzaniu sklepem
Wszystko stoi u klienta (właściciela licencji), my nie mamy do tego wglądu 🙂
Zabezpieczenie kodu narzędziem ionCube przed pseudotechnikami
Informacje o aktualizacjach w panelu WWW sklepu
Rabat przy zakupie licencji na rok
Zintegrowany z Steamem, od teraz nie trzeba bawić się w szukanie SteamID
Obsługa osób fizycznych oraz firm

Płatności: SMS, PayPal, Przelew ,oraz PaySafeCard.

Strona producenta: https://sklepsms.ovh/

OnlineShop by `Sloenthran

Cena: Darmowy !
Wymagania Własna strona www, Baza danych mysql
Dostęp do 8 różnych API płatności
(
SimPay, Pukawka, HomePay, 1shoot1kill, MicroSMS, HostPlay,CSSetti,Liveserver.pl)

Płatności: SMS, Przelew

SklepCS by `Adi

Cena:9 zł na 30 dni 

Wymagania: Baza danych mysql (strona www jest konieczna do działania sklepu
ale stoi na serwerze producenta, możliwość edycji wyglądu ,oraz cały rozbudowany panel administracyjny)

Cechy:  

→ automatyczna obsługa płatności SMS
→ autumatyczna obsługa płatności PayPal
→ automatyczna obsługa płatności Przelewem
→ automatyczna obsługa płatności PSC
→ automatyczna obsługa płatności skinami CS:GO
→ plugin na serwer umożliwiający zakup usług bez wychodzenia z serwera (CS:GO)
→ możliwość zmiany tekstu i grafik na stronie sklepu
→ brak limitu obsługiwanych serwerów
→ przypisywanie wskazanej flagi na serwerze cs
→ integracja z SourceBans (kupowanie UB, UM, UG)
→ integracja z dowolnymi pluginami wykorzystującymi bazę MySQL (sklepy, rpgi, cody, itp.)
→ system rabatów dla klientów sklepu
→ przeglądanie aktywnych usług i możliwośc ich edycji
→ przeglądanie użytkowników i ich danych
→ pełne logi z zakupów i doładowań
→ dodawanie adminów do sklepu lub serwerów
→ automatyczne aktualizacje sklepu
→ sklep hostowany na naszym serwerze w Warszawie
→ możliwość podpięcia swojej domeny do sklepu
→ dwa style graficzne sklepu - jasny i ciemny
→ możliwość edycji pliku css
→ uzytkownik może przesyłać walutę innemu użytkownikowi (opcjonalnie)
→ tworzenie usług dostępnych tylko dla wybranych grup graczy
→ obsługa gier używających sourcemoda (np. CS:GO, TF2, CSS) z wykorzystaniem dedykowanego pluginu SM
→ obsługa gier używających AMXX (np. CS 1.6) z wykorzystaniem dedykowanego pluginu AXMXX

Dostęp do 14 różnych API płatności.

→ 1shot1kill
→ simpay
→ przelewy24
→ pukawka
→ microsms
→ homepay
→ mintshost
→ hostplay
→ liveserver
→ tpay
→ dotpay
→ gosetti
→ gamelist
→ cssetti

Płatności: SMS, Przelew, Paypall, Paysafecard, Skiny

Strona producenta: http://sklepcs.pl/

Poprosił bym o sugestie co jest nie tak ,co dodać/usunąć

• Like 1
  • Thanks 1

Chciałbym zaznaczyć że SklepSMS.pl nie wspiera serwerów CS:GO.

Teraz, oeN. napisał:

Chciałbym zaznaczyć że SklepSMS.pl nie wspiera serwerów CS:GO.

Nie wspiera ? Nie logowałem się do panelu a w poście było zaznaczone że amxx oraz sourcemod (na mygo) 

Just now, Zorix said:

Nie wspiera ? Nie logowałem się do panelu a w poście było zaznaczone że amxx oraz sourcemod (na mygo) 

Miałem w planach dodać wsparcie dla SourceMod ale tego nie zrobiłem. Od paru miesięcy sklep nie jest aktualizowany, zostawiłem go w stanie prawidłowego działania na serwerach AMXX.

Teraz, oeN. napisał:

Miałem w planach dodać wsparcie dla SourceMod ale tego nie zrobiłem. Od paru miesięcy sklep nie jest aktualizowany, zostawiłem go w stanie prawidłowego działania na serwerach AMXX.

okej dziękuję za informacje , już poprawiam posta , jeżeli jest coś nie tak jeszcze to proszę pisać , chciałbym aby wszystkie informacje były w jednym poście na wyciągnięcie ręki przed osobą która szuka takowego sklepu 

Just now, Zorix said:

okej dziękuję za informacje , już poprawiam posta , jeżeli jest coś nie tak jeszcze to proszę pisać , chciałbym aby wszystkie informacje były w jednym poście na wyciągnięcie ręki przed osobą która szuka takowego sklepu 

W  takim razie dopisz/zmień:

- Po kontakcie przez Raport w panelu, darmowa licencja na 2 lata.
- Płatności tylko SMS na API - CSSetti, Zabijaka, 1shot1kill, HostPlay oraz Pukawka.
- Natyw pozwalający na generowanie kodów SMS z poziomu własnych pluginów, przykład.

Dobrze by było, gdybyś cechy nazywał tak samo we wszystkich miejscach. Tak samo koszt/dzień wszędzie, albo koszt/miesiąc, bo jest mała rozbieżność. Tzn, doliczyć się da, ale skoro to zestawienie, to powinno być w tych samych kryteriach oceniane 😛

• Haha 1

Teraz, oeN. napisał:

W  takim razie dopisz/zmień:

- Po kontakcie przez Raport w panelu, darmowa licencja na 2 lata.
- Płatności tylko SMS na API - CSSetti, Zabijaka, 1shot1kill, HostPlay oraz Pukawka.
- Natyw pozwalający na generowanie kodów SMS z poziomu własnych pluginów, przykład.

jeżeli jest tylko na amxx to bez sensu dodawać tutaj sklep ponieważ jest to zestawienie tylko na cs:go jeżeli dobrze zrozumiałem te funkcje są odnośnie twojego 

Trochu słabo żeś to ocenił skoro nawet nie korzystałeś ze wszystkich sklepów, tak samo jak cię oen przyłapał na tym że nie ma sourcemoda tam.
Może nie ocenił ale wypisał, powinieneś zebrać trochu więcej doświadczenia i napisać bardziej rozbudowaną listę funkcji 😉 oraz może jaki smaczek od siebie dodać.

Just now, Zorix said:

jeżeli jest tylko na amxx to bez sensu dodawać tutaj sklep ponieważ jest to zestawienie tylko na cs:go jeżeli dobrze zrozumiałem te funkcje są odnośnie twojego 

A racja, to TYLKO na CS:GO, więc tak, najlepiej usunąć z listy.

Teraz, Mesharsky napisał:

Trochu słabo żeś to ocenił skoro nawet nie korzystałeś ze wszystkich sklepów, tak samo jak cię oen przyłapał na tym że nie ma sourcemoda tam.

To nie jest ocena sklepów tylko zestawienie , nie mówię który jest najlepszy który najgorszy tylko że są takie i mają takie funkcje 

Teraz, oeN. napisał:

A racja, to TYLKO na CS:GO, więc tak, najlepiej usunąć z listy.

jeżeli miałbym robić wraz z amxx to bym musiał dopisać pozostałe sklepy ,a nie wiem czy jest sens gdyż forum skupia się na sourcemodzie ale może @prohost będzie powiększał tematykę forum 

5 minut temu, SUPER TIMOR napisał:

To może nazwij to zestawieniem najpopularniejszych sklepów i będzie grało 🙂 

Poprawiłem nazwę

Fajnie, że takie coś zrobiłeś, lecz tłamsi mnie jeden problem. Dla mnie najlepiej się czytało sklep od Adiego, bo ma najbardziej czytelny opis. Bardziej czytelnie by to zrobić i porównać takie sklepy do siebie to na pewno było by to ułatwienie dla potencjalnych kupców 🙂

1 minutę temu, Czekoladowy napisał:

Fajnie, że takie coś zrobiłeś, lecz tłamsi mnie jeden problem. Dla mnie najlepiej się czytało sklep od Adiego, bo ma najbardziej czytelny opis. Bardziej czytelnie by to zrobić i porównać takie sklepy do siebie to na pewno było by to ułatwienie dla potencjalnych kupców 🙂

Obiecuje że poprawie za niedługo tak aby każdy miał w ten sam sposób rozpisane 

• Like 1

1 godzinę temu, Zorix napisał:

Sklep Sms by `Robert

*Robert

1 godzinę temu, Zorix napisał:

Cena: 12 zł za 30 dni

Sklep kosztuje 4 zł miesięcznie, 40 zł rocznie.

Pomysł fajny, wykonanie prawie że OK, ale błąd tkwi w szczegółach.

Teraz, Roberrt napisał:

*Robert

Sklep kosztuje 4 zł miesięcznie, 40 zł rocznie.

Pomysł fajny, wykonanie prawie że OK, ale błąd tkwi w szczegółach.

w momencie tworzenia posta strona https://sklepsms.ovh/ podawała kwotę 12 zł na miesiąc oraz 130 zł na rok , zaraz poprawię do aktualnych cen

→ 1shot1kill
→ simpay
→ przelewy24
→ pukawka
→ microsms
→ homepay
→ mintshost

→ hostplay
→ liveserver
→ tpay
→ dotpay
→ gosetti
→ gamelist
→ cssetti

Pragnę nadmienić że o ile się nie mylę to opis @live4net wprowadza w błąd, firma płatnicza HomePay nie istnieje już od jakiegoś czasu (uciekła z kasą i są na publicznej liście ostrzeżeń knf),  tak samo mintshost nie istnieje.

Brakuje mi jeszcze w ogólnym porównaniu paru składowych tzn. czy wszystkie płatności mogą przechodzić przez serwer, jakiś ss'ów z gry i z www, czy można ustawiać api per serwer - przydatna funkcja tam gdzie jest dużo sklepów partnerskich tzn. każdy serwer może mieć swoje api do sms/przelewy/itd albo korzystać z globalnych, czy sklep pobiera prowizję od płatności (jeśli tak to ile).

Jeśli jeszcze coś mi do łba wpadnie do wystukam tutaj w temacie 🙂

Opis był bardzo obiektywny, ale skoro widzę, że ktoś zaczyna wymieniać rzeczy, które mu pasują, to uważam, że warto także wspomnieć, że w projektach autora jednego z sklepów ( @Roberrt ) wielokrotnie zostały znalezione backdoory. Dodam również, że padłem ofiarą scammu przez @Roberrt - autora jednego z sklepów i będę o tym wspominać przy każdej możliwej okazji. Scamm to zachowanie, którego NIE należy tolerować. Temat tego scammu był wałkowany wielokrotnie. Najlepiej był wyjaśniony w temacie o różnych przekrętach @Roberrt ale ten temat, został już chyba skasowany. Były tam screeny i dowody. Sporo jest też opisane tutaj: https://mygo.pl/topic/10614-sklepsms-najtaniej-w-polsce/

Warto podać także informacje, jak długo poszczególne sklepy istnieją na rynku i czy są prowadzony przez osobę prowadzącą legalną działalność gospodarczą, czy też jest to sklep prowadzony przez osobę fizyczną, która nie płaci podatków. Można także dopisać coś o wsparciu, jakie oferują autorzy sklepów.

Co do metod płatności, to u mnie są wymienione tylko API SMS, w innych sklepach widzę, że są też wymienione API z innych metod płatności, więc można dopisać w sklepcs.pl API: fasptpsc, sklepcs, steam (skiny), paypal. Jeśli jakiegoś API brakuje, to jest ono na życzenie klienta dodawane w trybie ekspresowym! API o których wspomniał @Roberrt możesz skasować. Wykasowałem już je z informacji na stronie. Jak widać, firmy hostingowe i firmy obsługujące płatności padają, a mój sklep nadal trwa 🙂

Znalazłem też literówkę: Wymagania: Baza danych mysql (strona www jest konieczna do działania sklepu ale stoi na serwerze producenta, możliwość edycji wyglądu ,oraz cały rozbudowany panel administracyjny)

powinno być: Wymagania: Baza danych mysql (strona www nie jest konieczna do działania sklepu. Sklep stoi na serwerze producenta, możliwość edycji wyglądu oraz cały rozbudowany panel administracyjny)

a najlepiej, żeby ładnie wyglądało: Wymagania: baza danych mysql (sklep działa w chmurze producenta, po zakupie klient dostaje dostęp do rozbudowanego panelu administracyjnego).

@Zorix świetna robota, jestem pełen podziwu. Widać, że włożyłeś w to zestawienie dużo pracy 🙂 Cieszę się, że w końcu coś się dzieje na forum, mam nadzieję, że forum będzie tętnić życiem jak kiedyś.

• Like 5

2 minuty temu, live4net napisał:

Opis był bardzo obiektywny, ale skoro widzę, że ktoś zaczyna wymieniać rzeczy, które mu pasują, to uważam, że warto także wspomnieć, że w projektach autora jednego z sklepów ( @Roberrt ) wielokrotnie zostały znalezione backdoory. Dodam również, że padłem ofiarą scammu przez @Roberrt - autora jednego z sklepów i będę o tym wspominać przy każdej możliwej okazji. Scamm to zachowanie, którego NIE należy tolerować. Temat tego scammu był wałkowany wielokrotnie. Najlepiej był wyjaśniony w temacie o różnych przekrętach @Roberrt ale ten temat, został już chyba skasowany. Były tam screeny i dowody. Sporo jest też opisane tutaj: https://mygo.pl/topic/10614-sklepsms-najtaniej-w-polsce/

Nikt mi nie udowodnił w aktualnym wydaniu sklepsms aby był jakiś backdoor, odebrałeś mi sklep - zrobiłem ci zwrot a niezależni ludzie od pp zadecydowali na moją korzyść, jeszcze jakieś pytania?

No tak, ale ku prawdzie warto zaznaczyć @Roberrt że najpierw wykonałeś polecenie zwrotu, a dopiero potem sklep został Ci odebrany - właśnie z tego powodu.. no są screeny, co tu drążyć. 

• Like 3
  • Haha 1

1 minutę temu, SUPER TIMOR napisał:

No tak, ale ku prawdzie warto zaznaczyć @Roberrt że najpierw wykonałeś polecenie zwrotu, a dopiero potem sklep został Ci odebrany - właśnie z tego powodu.. no są screeny, co tu drążyć. 

kolej rzeczy jest nie ważna, dostałem zwrot pieniędzy za usługę do której nie doszło tzn. zwrot za pozostałe dni których nie miałem, co tu drążyć? to przecież jest największy scam na świecie, zwrot za coś z czego się nie korzystało, prowadzisz firmę a k.c.? nie znasz nie chcę być nie miły ale taka jest prawda 🙂

koniec tematu bo tu się zadymka za chwilę rozkręci.

Proszę kontynuować dyskusje na temat sensu wątku. Nie na temat, który był wałkowany x razy. 😉 

@Zorix - Dobra robota. Gratuluję pomysłu!

• Sad 1

Bardzo wporządku temat, widać iż ta ranga jest naprawdę Ci przeznaczona i tutaj bez sarkazmu.

Natomiast obecnie sam jestem klientem jednego z wyżej wymienionych sklepów, a mianowicie Adiego czyt. @live4neti jak na ten moment jestem bardzo zadowolony z racji wielu możliwości i ciągłego rozwijania. 

Natomiast ty @Roberrtnie oszukujmy się, jesteś chłopakiem co na swój patent nie wpadł, więc jak cebula musiałeś się wzorować na sklepie Adiego, a mało tego jak jeszcze większa cebula potem dokonałeś zwrotu to jest wręcz abstrakcyjne, a zamiatanie tematu pod dywan jest śmieszne. Nie bierz tych słów jako atak, a jako wyrażenie opinii na faktach przedstawionych w innych tematach. 🙂

Notatka: To nie jest temat o „innych tematach”, tylko o temacie autora wątku. Nie mieszaj tematów. /prohost

• Like 3

Prosiłbym o kierowanie tematyki odpowiedzi w Sklep SMS

Osobiście miałem sklep-sms.pl i sklepcs.pl (posiadam aktualnie)
Powiem szczerze że wszystko zależy od tego kto co chce mieć bo jeżeli argument braku własnego serwera www na którym będzie sklep jest dla kogoś przekonujący no to wtedy sklep adiego odpada, sklep-sms.pl jest bardzo słabo aktualizowany i posiada tylko podstawową funkcje płatności SMS/Przelew , nic więcej 😕 ale nie mówię że jest jakiś gorszy bo spełnia swoją rolę i jego typ działania (np Panelu administracyjnego) może bardziej podejść do gustu niż inny ze względu funkcjonowania lub wyglądu. Biorąc uwagę sklep @Roberrt (traktuje go jako normalnego usługodawce nie wnikając w sprawy pomiędzy użytkownikami ,lecz ma to wpływ na odgórną opinie o działaniu sklepu) może to być najlepszy wybór dla osób które mają jeden serwerek i nie chcą płacić połowy ceny co dają za serwer na sklep ,a jednak chętnie by sprzedawali vipiki (o ile cena 4 zł za miesiąc się w ogóle utrzyma)  

Dla mnie idealny był Ashop ale potrzebował dopracowania i w ostateczności przestałem korzystać

• Like 3